משלוח חינם ברכישה מעל 299 ש"ח עד 5 ימי עסקים

תקנון


 1.הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון , כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים


2. החנות משמשת לרכישת מוצרים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל ורשאים לרכוש בה בני 18 ומעלה ,בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט בישראל ובעל כתובת מגורים בישראל , אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל.


3. תנאי מוקדם לתוקף זכייתו של משתתף ברכישה הוא אישור חברת כרטיסי האשראי לעיסקה ולגביה.


4. גלישה בחנות ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו , מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראותהתקנון , לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה , הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות.


6. המחיר הינו כולל מע"מ אלא אם צויין מפורשות אחרת .


 


רכישה רגילה


במכירה רגילה מוצעים למכירה כמות מוגבלת של מוצרים במחיר קבוע מראש. הליך המכירה יתבצע בתנאים כדלקמן :


1. החנות תציג רשימת מוצרים לרבות כל הפרטים אודות המוצר או השירות המוצע למכירה ואת המחיר כפי שנקבע מראש, המכירה הינה עד גמר המלאי.


2. לאחר הוספת המוצרים המבוקשים ל"עגלת הקניות" ימשיך הקונה בעמוד "עגלת הקניות" ל"אישור קנייה" ושם ימלא אתפרטיו המלאים ולאחר מכן יסתיים הליך הקנייה האינטרנטי.


3. השלמת הליך המכירה יבוצע לאחר אימות העיסקה בטלפון תוך 24 שעות(של יום עסקים) ממועד ביצוע ההזמנה יחזרו אלהלקוח טלפונית על מנת לקחת פרטי אשראי ולוודא שהמוצר המבוקש קיים במלאי וההזמנה יוצאת בשלמותה.


 החלפת מוצר


•           החלפת מוצר באמצעות חשבונית תוך 14 ימים בלבד. החזר כספי יינתן כחוק תוך 2 ימי עסקים בלבד, מעל סכום קנייה של 99₪, החזר כספי יינתן לפי אמצעי התשלום בו הלקוח שילם. בגין ביטול עסקה ינוכו 5% או 100 ₪ מערךהעסקה לפי הנמוך מבינהם.


•           הזיכוי הינו אישי ולא ניתן להעברה או למכירה.


•           החלפת פריט בשווי ערכו בעת ההחלפה.


 


ביטול הזמנה


1. ככלל הלקוח רשאי לבטל את העיסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 


2. ניתן לבטל רכישת מוצר 14 יום מיום קבלת המוצר, הביטול יעשה אך ורק בהודעה שתשלח בכתב ו/או בפקס ו/אובאמצעות הדואר האלקטרוני ישירות אל החנות.


3. במקרה של ביטול העיסקה יחוייב הלקוח בשיעור של 5% אך לא למעלה מ-100 ש"ח, בהתאם להוראות החוק.


4. אם סופק המוצר ללקוח , חלה על הלקוח חובת החזרת המוצר אל החנות עצמה . מוסכם כי הלקוח יחזיר את המוצרבאריזתו , שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא.


5 מוסכם בין הצדדים כי הלקוח יחוייב בתשלום מלא בגין דמי משלוח , וזאת במידה והמוצר כבר נשלח ללקוח .


6. החנות תהא רשאית לבטל עיסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:


6.1 נפלה טעות קולמוס , בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר .


6.2 במקרה של כוח עליון , פעולת מלחמה , איבה ,טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין .


7. הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צויינה בדף ההרשמה.


8. במקרה ואזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה הזמנה, רשאית החנות לבטל את המכירה ו/או להציע מוצר חלופי שווה ערך .הודעה על ביטול כאמור תיעשה בכתב או בטלפון . 


 אספקת המוצרים


1. החנות תדאג לאספקת המוצר שהוזמן באתר לכתובת כפי שהוקלדה על ידי הלקוח בדף ההרשמה , תוך המועד הנקוב בדף המכירה של המוצר. כלומר 5 ימי עסקים, אלא אם צויין מפורשות אחרת ולאחר אישור של חברת האשראי על העסקה.


2. החנות ו/או הספקים לא יהיו אחראים לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים:


2.1 כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חירום ונזקי טבע.


2.2 שביתה אצל החברות להובלת המוצרים.


3. זמני אספקת המוצרים ו/או השירותים כפי שאלה מצויינים בדף המכירה כוללים רק ימי עסקים קרי, יום א-ה לא כולל שישי שבת , ערבי חג וימי חג.


 


דמי משלוח


1. דמי המשלוח במשלוח מסוג "רשום רגיל" thbo כלולים  במחיר המוצר, אם ברצונו של הלקוח לשדרג את סוג המשלוח הואיעשה זאת בעמוד עגלת הקניות" שם ימצא מחיר ליד כל סוג משלוח, מחיר זה יתווסף לסכום הסופי לתשלום.


2. במכירה בתשלומים רשאית החנות ו/או הספק לגבות את דמי המשלוח בתשלום הראשון.


3. הלקוח יהיה רשאי לאסוף את המוצר ישירות מהחנות וזאת בתיאום מראש עם החנות.


4. מוסכם כי במקרה של איסוף ע"י הלקוח לא יגבו מהלקוח דמי משלוח.


שירות לקוחות


כל שאלה או בירור לגבי המוצרים המוצגים באתר לרבות מידע על שימוש נכון במוצר ולפרטים ובירורים באשר לחנותו פעילותה , ניתן לפנות אל:


 


טלפון: 0526660036


כתובת: ויצמן 14, נס ציונה


דוא"ל (E-Mail):


Titobrands4@gmail.com


 כללי


1. התמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד , ואינן מחייבות את החנות.


2. החנות ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש באמצעות האתר .


3. החנות לא תהא אחראית להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על הלקוח ועל חשבונו.


4. אייקונים (ICONS) כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר , לרבות גרפיקה , עיצוב , הצגה מילולית , סימני מסחר , סימנילוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר,הנם בבעלותם הבלעדית של החנות.


5. אין להעתיק , לשכפל, להפיץ , לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר , אלא אם כן ניתנה הסכמהבכתב ומראש מטעם החנות.


מדיניות פרטיות, מאגר מידע ודיוור ישיר:


החברה מכירה בחשיבות השמירה על פרטיותם של המשתמשים באתר האינטרנט אותו היא מפעילה ומנהלת (“האתר”). השימוש שלך באתר ו/או רישומך לשירותים באתר ו/או ביצוע רכישה על ידך באתר מהווים את הסכמתך לכל שימוש אשרייעשה במידע שייאסף אודותיך כמפורט בתנאי מדיניות הפרטיות להלן.


מאגרי מידע:


המידע אשר תמסור בעת הרכישה באתר, וכן כל מידע אשר ייאסף אודותיך בקשר להזמנות שביצעת ו/או למוצרים שרכשתו/או כל שימוש אחר שנעשה על ידך באתר, יישמרו במאגרי המידע של השירות. השירות יעשה שימוש במידע בהתאםלהוראות הדין ובהתאם למדיניות פרטיות זו.  


השימוש במידע:


החברה תהיה רשאית לעשות כל שימוש במידע הנדרש לה לצורך מתן השירותים המבוקשים על ידך לרבות לצורך הטיפול בהזמנות לרכישת המוצרים. החברה לא תהיה רשאית להתיר את הגישה למידע במאגרי המידע ו/או להעביר את המידע לצד שלישי כלשהו בהתאם לסוג השירותים ו/או ההזמנות כאמור, וכן לצורך תפעול, פיתוח ושיפור האתר והשירותים בו. כמו כן, תהיה רשאית החברה לעשות שימוש במידע כדי לפנות אליך בכל אחד מאמצעי ההתקשרות אשר נמסרו על ידך באתר, לרבות בדרך של דיוור ישיר ושירותי דיוור ישיר על מנת להציע לך כל שירות ו/או מוצר ו/או מידע נוסף אשר יסבור השירות כייוכל להתאים ו/או לעניין אותך בהתאם לפילוח המידע המצוי אצלו אודותיך ו/או כל שירות ו/או מוצר ו/או מידע אחר בהתאםלשיקול דעתו. השירות יהיה רשאי לפנות אליך בעצמו ו/או באמצעות מי מטעמו וכן להעביר את המידע לצדדים שלישייםכלשהם על מנת שיוכלו לפנות אליך ולהציע לך שירותים ו/או מוצרים נוספים כאמור.

הינך רשאי בכל עת לפנות לשירות ולבקש שלא לקבל הצעות לשירותים ו/או מוצרים נוספים מעבר לפעולות ו/או לרכישות שביצעת באתר.


משלוח חומר פרסומי:


במידה ותאשר משלוח חומר פרסומי מהאתר, החברה תהיה רשאית לשלוח אליך כל מידע פרסומי ו/או שיווקי שלה ו/או שלצדדים שלישיים בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי, תוך שימוש בכל אחד מאמצעי התקשורת האלקטרונית שנמסרו לה על ידךבעת השימוש באתר או במועד מאוחר יותר, לרבות הודעות בדואר אלקטרוני ובהודעות SMS.

במידה ואישרת משלוח חומר פרסומי ואינך מעוניין בקבלת המידע הפרסומי, או הינך מעוניין כי יישלח אליך רק לאחד או יותרמאמצעי התקשורת, פנה בכתב ישירות לכתובת המייל של האתר שצוינה בסעיף א(4) לעיל.


איסוף מידע לצרכים סטטיסטיים:


החברה אוספת ומנתחת מידע על היקף השימוש באתר, תדירות השימוש בו, מקורות הגישה של המשתמשים באתר וכו’. לצורך כך, משתמשת החברה בכלים שונים העומדים לרשותה, המסייעים לה לנטר את דפוסי הפעילות באתר, את מידתהשימוש בתכנים ובשירותים השונים באתר ואת רכישת המוצרים באתר. עיבוד המידע נועד לצורכי בקרה, מחקר, תחזוקה, הגנה ושיפור השירותים הניתנים באתר, והוא אינו מזהה אותך באופן אישי.


שינויים במדיניות הפרטיות:


החברה תהיה רשאית לשנות את הוראות מדיניות הפרטיות מעת לעת בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי, לרבות הוראות שעניינן שימוש במידע שמסרת.


החברה מתחייבת שלא להעביר את פרטי כרטיס האשראי ו/או פרטי הלקוח לצד ג.


אחריות 


החברה מתחייבת לספק אחריות על מותגים מקוריים בלבד מספק מורשה בארץ 


טואול - בניית אתרים